Success
Eroare

Loc de munca - sofer distributie marfa

Târgu Jiu - Gorj 22-02-2020
Loc de munca - sofer distributie marfa - popic.ro

Domenii de activitate
Transport

Responsabilitati: - Distribuirea produselor in termenii contractuali stabiliti de catre agenti, in vederea realizari planului de vanzari; - Incasarea facturilor cu plata cash cu chitanta, ridicarea documentelor de plata (CEC sau BO); - Responsabil de toata marfa luata in primire pentru a fi livrata. Cerinte: - Studii medii - Experienta in domeniul distributiei de marfuri - minim 2 ani - Permis de conducere categoria B ,C, - Atestat Profesional si card tahograf - Tinuta si conduita impecabile . detalii la O747 | 167 . 734 ; O731 | 378 . 452 .

Link catre website
Afiseaza un link catre website-ul tau pentru doar 1 credit!
Aproximativ 0,05 Lei

Activeaza promovarea

Contacteaza vanzatorul

Anunt: Loc de munca - sofer distributie marfa Id anunt: #1585
07xx - AFIŞEAZĂ
TRIMITE MESAJ

DE adaugat
Suna
Mesaj

Anunturi similare